DOLAR 28,8851 0.11%
EURO 31,6314 0.33%
ALTIN 1.857,330,69
BITCOIN %
İstanbul
16°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Rekabet Kurulu, Bazı Devralma İşlemlerine Onay Verdi

Rekabet Kurulu, Bazı Devralma İşlemlerine Onay Verdi

ABONE OL
1 Haziran 2023 10:41
Rekabet Kurulu, Bazı Devralma İşlemlerine Onay Verdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rekabet Kurumu Onayladı: Kale Kimya Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret AŞ Tek Kontrol Ünivar Solutions, Inc. Tarafından Devralındı

Rekabet Kurumu, Kale Kimya Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret AŞ’nin tek kontrolünün Univar Solutions, Inc. tarafından devralınması işlemine izin verdi. Bu karar, Univar Solutions, Inc.’in Türkiye’deki varlığını güçlendirecek ve sektördeki rekabeti artıracak.

Kale Kimya, Türkiye’nin önde gelen kimyasal üreticilerinden biridir ve müşterilerine yüksek kaliteli kimyasal ürünler sunmaktadır. Şirket, ürün yelpazesindeki çeşitlilik ve kalite ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Univar Solutions, Inc. ise dünya genelinde kimyasal dağıtımı yapan bir şirkettir.

Bu işlem, Kale Kimya’nın faaliyetlerinde bir değişikliğe neden olmayacak ve müşterilerine sunulan hizmet kalitesinde herhangi bir azalmaya neden olmayacaktır. Aksine, bu işlem, şirketin gelişimine katkı sağlayacak ve müşterilerine daha iyi hizmet sunma imkanı sağlayacaktır.

Felda IFFCO Gıda San. ve Tic. AŞ Tek Kontrol IFFCO Holdings Limited Tarafından Devralındı

Rekabet Kurumu, Felda IFFCO Gıda San. ve Tic. AŞ’nin tek kontrolünün IFFCO Holdings Limited tarafından devralınması işlemine onay verdi. Bu işlem, IFFCO Holdings Limited’ın Türkiye’deki varlığını güçlendirecek ve sektördeki rekabeti artıracak.

Felda IFFCO, Türkiye’de bitkisel yağlar, margarinler, sıvı yağlar, mayalar ve unlu mamuller gibi gıda ürünleri üretmektedir. Şirket, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde öne çıkmaktadır. IFFCO Holdings Limited ise dünya genelinde bitkisel yağ üretimi yapan bir şirkettir.

Bu işlem, Felda IFFCO’nun faaliyetlerinde bir değişikliğe neden olmayacak ve müşterilerine sunulan hizmet kalitesinde herhangi bir azalmaya neden olmayacaktır. Aksine, bu işlem, şirketin gelişimine katkı sağlayacak ve müşterilerine daha iyi hizmet sunma imkanı sağlayacaktır.

Sartonet Seperasyon Teknolojileri AŞ Hisselerinin Tamamı Sartorius Stedim Biotech GmbH Tarafından Devralındı

Rekabet Kurumu, Sartonet Seperasyon Teknolojileri AŞ’nin hisselerinin tamamının Sartorius Stedim Biotech GmbH tarafından devralınması işlemine izin verdi. Bu işlem, Sartorius Stedim Biotech GmbH’nın Türkiye’deki varlığını güçlendirecek ve sektördeki rekabeti artıracak.

Sartonet Seperasyon Teknolojileri AŞ, biyoteknoloji sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, biyoteknoloji ürünleri için ayrıştırma teknolojileri geliştirmekte ve üretmektedir. Sartorius Stedim Biotech GmbH ise dünya genelinde biyoteknoloji sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bu işlem, Sartonet Seperasyon Teknolojileri AŞ’nin faaliyetlerinde bir değişikliğe neden olmayacak ve müşterilerine sunulan hizmet kalitesinde herhangi bir azalmaya neden olmayacaktır. Aksine, bu işlem, şirketin gelişimine katkı sağlayacak ve müşterilerine daha iyi hizmet sunma imkanı sağlayacaktır.

M.A. MedAlliance SA Tek Kontrolü Hellman & Friedman LLC Tarafından Devralındı

Rekabet Kurumu, M.A. MedAlliance SA’nın tek kontrolünün Bayou Holdings Parent L.P. aracılığıyla dolaylı olarak Hellman & Friedman LLC tarafından devralınması işlemine izin verdi. Bu işlem, Hellman & Friedman LLC’nın Türkiye’deki varlığını güçlendirecek ve sektördeki rekabeti artıracak.

M.A. MedAlliance SA, medikal sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, kalp damar hastalıklarının tedavisi için stentler ve balon kateterler gibi ürünler üretmektedir. Hellman & Friedman LLC ise dünya genelinde özel sermaye yatırımı yapan bir şirkettir.

Bu işlem, M.A. MedAlliance SA’nın faaliyetlerinde bir değişikliğe neden olmayacak ve müşterilerine sunulan hizmet kalitesinde herhangi bir azalmaya neden olmayacaktır. Aksine, bu işlem, şirketin gelişimine katkı sağlayacak ve müşterilerine daha iyi hizmet sunma imkanı sağlayacaktır.

Qualtrics International Inc. Tek Kontrolü Silver Lake Group, L.L.C. Tarafından Dolaylı Yoldan Devralındı

Rekabet Kurumu, Qualtrics International Inc.’in tek kontrolünün dolaylı yoldan Silver Lake Group, L.L.C. tarafından devralınması işlemine izin verdi. Bu işlem, Silver Lake Group, L.L.C.’nin Türkiye’deki varlığını güçlendirecek ve sektördeki rekabeti artıracak.

Qualtrics International Inc., müşteri deneyimi ve pazar araştırması yazılımları geliştiren bir şirkettir. Şirket, müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Silver Lake Group, L.L.C. ise dünya genelinde özel sermaye yatırımı yapan bir şirkettir.

Bu işlem, Qualtrics International Inc.’in faaliyetlerinde bir değişikliğe neden olmayacak ve müşterilerine sunulan hizmet kalitesinde herhangi bir azalmaya neden olmayacaktır. Aksine, bu işlem, şirketin gelişimine katkı sağlayacak ve müşterilerine daha iyi hizmet sunma imkanı sağlayacaktır.

Alışan Lojistik AŞ Tek Kontrol PSA-BDP Turkey Supply Chain Solutions Pte. Ltd. Tarafından Devralındı

Rekabet Kurumu, Alışan Lojistik AŞ’nin tek kontrolünün PSA-BDP Turkey Supply Chain Solutions Pte. Ltd. tarafından devralınması işlemine onay verdi. Bu işlem, PSA-BDP Turkey Supply Chain Solutions Pte. Ltd.’in Türkiye’deki varlığını güçlendirecek ve sektördeki rekabeti artıracak.

Alışan Lojistik, lojistik sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. PSA-BDP Turkey Supply Chain Solutions Pte. Ltd. ise dünya genelinde lojistik çözümleri sunan bir şirkettir.

Bu işlem, Alışan Lojistik’in faaliyetlerinde bir değişikliğe neden olmayacak ve müşterilerine sunulan hizmet kalitesinde herhangi bir azalmaya neden olmayacaktır. Aksine, bu işlem, şirketin gelişimine katkı sağlayacak ve müşterilerine daha iyi hizmet sunma imkanı sağlayacaktır.,

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.